Vestavné skříně

Pořiďte si domů opravdu kvalitní a luxusní vestavěnou skříň na míru! Váháte nad materiálem? Netušíte, na kolik vás její výroba přijde? Poradíme vám! Vestavěnou skříň můžete pořídit z masivu nebo z lamina – záleží, kolik chcete do nového kousku nábytku investovat a co do něj očekáváte. Všechny vestavěné skříně mají kvalitní kování Komandor.

Co ovlivňuje cenu vestavěné skříně?

Můžete se rozhodnout pro levnou vestavěnou skříň za pár tisíc, můžete si ale pořídit i skříň, která vyjde výrazně dráž. Na celkovou cenu má totiž vliv hned několik faktorů. Patří mezi ně například:

  • Materiál skříně

Skříň si můžete pořídit z nejlevnějších laminovaných desek – v nabídce máme desky jednobarevné, desky s imitací dřeva, desky s 3D strukturou povrchu i s vysokým leskem, vyrábíme i z dýhovaných desek, používáme desky z masivní spárovky a stále častěji i sklo – lakované, matované nebo opatřené potiskem třeba z vaší fotky.

  • Vnitřní vybavení skříně

Vnitřní vybavení je také velmi důležité. Nabízíme mnoho řešení vnitřního úložného prostoru – šuplíky, koše, šatní tyče, speciální věšáky na kravaty, kalhoty i pásky. Nabízíme i systémy pro ukládání bot a potřeb pro domácnost. Jdeme s dobou a proto nabízíme i „chytrá řešení“ - elektronicky ovládané sklopné šatní tyče a šuplíkové výsuvy, vnitřní osvětlení a další technické vychytávky.

  • otevírání dvířek a výsuvy

Používáme jen to nejkvalitnější kování od společnosti Komandor. A nabídnout vám můžeme širokou nabídku řešení. Používáme klasické otevíravé kování, kování posuvných dveří, ale i kování pro skládací „harmonikové dveře“. I zde je možnost využití elektronického posunu.

Konkrétní příklady cen skříní

  • Levné vestavěné skříně

Pokud se rozhodnete pro skříň z lamina, zpravidla vám nabídneme provedení korpusů z levnějších laminovaných desek a čelní plochy dvířek z laminovaných desek s imitací dřeva. Vybavíme-li takovou skříň policemi, šatní tyčí a dejme tomu čtyřmi šuplíky nebo drátěnými koši, máme nejzákladnější a nejprodávanější český model skříně. A cena takové skříně se pohybuje okolo dvaceti tisíc korun, při rozměrech do 2,7 m šířky a 2,5m výšky.

Použijeme – li tentýž korpus a na dvířka, nebo jejich část použijeme sklo (plochu můžeme kombinovat lamino/sklo/zrcadlo), cena se bude pohybovat okolo pětadvaceti tisíc korun.

  • Luxusní vestavěné skříně

Pokud ovšem budujeme noblesnější interiér, volíme i noblesnější materiály, a to dýhované desky nebo desky z masivního dřeva. A tady se nám nabízí další možnosti v oblasti výsledného vzhledu – možnost moření dřeva a jeho povrchová úprava lakem, voskem, olejem, někdy i patinováním.

U těchto skříní nezřídka volíme zdobení řezbářskými prvky na plochách dvířek či ozdobnými římsami, používáme mosazné stylové úchytky, nebo v moderním interiéru úchytky s křišťály Swarovski. Cena se odvíjí od všech těchto drobných detailů. Většinou jsou tyto skříně i luxusněji vybaveny elektrickými systémy. Cena začíná okolo pětatřiceti tisíc korun, ale zpravidla díky výbavě stoupá i o násobky.

Fotogalerie

Prohlédněte si některé ukázky realizovaných skříní.